Epoksi Zemin Kaplama

Ana SayfaHizmetlerimizEpoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi kaplama sistemi dekoratif ve en sağlam zemin kaplama sistemlerinden biridir. Bir çok farklı görünüme sahip epoksi çeşitleri vardır. Sizler hangisini tercih ederseniz, o sisteme göre yapılmaktadır. Kayma direnci ve tozumazlık gibi özellikleri olduğu için işyerlerinde, fabrikalarda, otoparklarda sıkça kullanılmaktadır. Araçların durması gereken alanlarda özellikle epoksinin kaymazlık özelliğinden yararlanılarak rampa gibi noktalarda yükleme boşaltmalarda problem yaşamazsınız.

Epoksi gibi kaplamalar uygulanacağı alanlara göre farklılık göstermektedir. Bir otoparkla, tekstil yada fabrikanın isteyeceği özellikler farklıdır. Bu yüzden bunlara göre farklı özellikler sağlanmaktadır. Epoksi işlemleri zemin hazırlı ve temizliği ile başlanmaktadır. Zemin etüdünün yapılması gerekmektedir. Daha sonra epoksi malzeme hazırlanır. Epoksi uygulaması genelde üç aşamadan oluşur. Bunlar;

  • Epoksi Astar
  • Epoksi Serleştirici
  • Epoksi Boya

Epokside yapılan işlemlerde ücret genel olarak m2 göre verilmektedir.  Epoksi uygulamaları uzman kişilerin yapması gereken uygulamalardır. Bu yüzden lütfen epoksi yaptırmadan önce firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Beton Zemin Çözümleri'ni Tercih Etmelisiniz?

Beton Zemin Çözümleri sizlere en doğru çözümler için alanıda uzmanlaşmış olup sektörde en başarılı zemin çözümlerini sizlere ulaştırmayı garantilemektedir.

Başarılı Zemin Çözümlerinin Adresi Beton Zemin Çözümleri